O projektu Edesia

Internetová kuchařka Edesia by měla sloužit nejen k získání kuchařské inspirace a nových receptů, ale i k snadnému sdílení Vašich vlastních či oblíbených jídel. Také zde naleznete postupy přípravy známých a osvědčených pokrmů.

Rád bych Vám na těchto stránkách nabídl příjemné prostředí, kde vymýšlení jídla na večeři nebude stresujícím, ale naopak radostným a motivujícím zážitkem.

Kuchařka i s recepty je zatím pouze v začátcích, nicméně již nyní zde můžete nalézt množství receptů. Nechybí zde možnost podělit se o své vlastní recepty, případně vložit Váš názor na recepty již existující.

Pokud budete mít jakékoli připomínky, nápady či podněty k fungování těchto stránek, neváhejte mi je sdělit na emailové adrese info@edesia.cz nebo pomocí formuláře na stránce Kontakt.

Fotografie použité pro design těchto stránek jsou převzaty ze stránek sxc.hu (uživatelé nkzs, Brybs a další) a jsou šířeny pod volnou licencí. Design byl navržen grafickým studiem Xyris. Za pomoc s vytvořením grafického návrhu bych také chtěl poděkovat Rudolfu Kaňákovi.

Význam slova Edesia

Edesia byla ve starém Římě bohyní slavností a hostin. Proto byl tento projekt pojmenován podle ní, neboť doufám, že zde naleznete recepty, které obohatí Váš jídelníček nejen ve všední dny, ale také ve dny sváteční.

Přeji Vám dobrou chuť.

Karel Šťastný